Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Skojarzenia głupie i mądre...:D Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 12:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RainCloud
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1431
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Piszcie, z czym Wam się kojarzy (wydarzenie, przedmiot, jakiś człowiek, miłość itd) jakaś piosenka U2, albo kilka z nich wink.gif Jeśli chodzi o mnie, to np. "Tomorrow" kojarzy mi się z...Harrym Potterem biggrin.gif Nie pytajcie dlaczego, sama nie wiem shock.gif . A jeśli chodzi o wszystkie piosenki kojarzą mi się z zimą, pewnie dlatego, że najlepiej mi się ich słucha właśnie tą porą roku...z kolei "Out Of Control" przyjmuję jako coś, co zlewa się z życiem mojej byłej szkoły (Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Strzelcach Opolskich- serdecznie polecam biggrin.gif ), które czasem wymyka się spod kontroli (szczególnie na przerwach) confused.gif . A "Shadows Adn Tall Trees" pasuje mi do takiego łyżwiaża Evgenija Plushenki (nie wiem, czy kojarzycie, to taki mistrz świata w łyżwiarstwie figurowym) (mam nawet avatarek z łyżwiażem, ale to inny) lol.gif . "Kite" kojarzy mi się z widokiem z mojego okna latem...piękne pola i dzieci puszczające latawce...aaah biggrin.gif . No piszcie, piszcie, chętnie poczytam Wasze skojarzenia i myślę, że inny również wink.gif
  
Re: Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 13:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Gone - stracenie , ubieganie sie za kimś
Elevation - szybka jazda (nieważne jaka cool.gif )
Beatiful Day - co tu dużo mówić ... piękny dzień smile.gif
Peace On Earth - zawód miłosny
Mofo, Discoteque - impreza, dyskoteka cool.gif biggrin.gif smile.gif
WOWY - ekhm(to chyba na forum erotycznym a nie tu tongue.gif )
Out Of Control - "kozacki melanż"
Staring At The Sun - ten magiczny moment gdy w czasie roku szkolnego w piątek wychodzi sie ze szkoły i sa 2 dni wolnego !! cool.gif biggrin.gif

oczywiscie tego jest duzo wiecej a skoarzenia nie wyworzą sie z analizy tekstów utworów tylko z własnej główki :)
  
Re: Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 14:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek : Niedziela, 29 Sierpnia 2004 13:30 :

Out Of Control - "kozacki melanż"


HAHAHAHAHA lol.gif lol.gif lol.gif chyba ten sam znajomy Słońce, co?? wink.gif wink.gif wink.gif Oj rozbawiłeś mnie tym tekstem Krzysiu!!! Dzięki, to na pewno będzie BEATIFUL DAY!!! biggrin.gif Dixon byłby z Ciebie dumny!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

A tak w ogóle wracając do topicu, Endless deep mi się kojarzy z ZOMBIE shock.gif . Tak właśnie Bono ma tam strasznie przerażąjacy głos... A w ogóle, to moje skojarzenia z piosenkami to przeważnie są widoki teledysków, jeśli takowe piosenki mają clipy oczywiście smile.gif . Jak mi się przypomni jeszcze coś konkretnego, to na pewno napiszę. Na razie jestem jeszcze pod wrażeniem "kozackiego melanżu" lol.gif lol.gif lol.gif i nic chyba w tym momencie nie wymyślę biggrin.gif
  
Re: Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 14:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

co jak co ale Out Of Control to naprawde kojarzy mi sie z kozackim melanzem biggrin.gif cool.gif
Cytat:
Boys and girls
Go to school, and girls
They make children
Not like this one

I was of the feeling
I was out of control
I was of the opinion
Out of control
Oh oh oh


... i wszystko jasne cool.gif ... poprostu brak kontroli jak na kozackim melanzu
  
Re: Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Środa, 28 Grudnia 2005, 22:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Podgrzewam temat, tfu, no wiecie... lol.gif

An Cat Dubh - mrr... cool.gif
Another Time, Another Place - nie tu i nie teraz, to gdzie i kiedy do cholery?
Sometimes You Can't Make It On Your Own - Budda
Mothers Of The Disappeared - Edyta Górniak i jej piosenka Dotyk... i nadzy jak drzewa, z których liść ostatni spadł eusa_sick.gif
Bullet The Blue Sky - artykuł, który kieeedyś dla Krzysia tłumaczyłam biggrin.gif
In God's Country - 17 tom komiksu Akira, a dokładniej załzawione oczy Tetsuo po uderzeniu go przez Kanedę i pytanie, dlaczego się tak zmienił, nevermind, właśnie wtedy gdy leciała ta piosenka czytałam ten moment
Trip Trought Your Wires - kolejne strony komiksu
Even Better Than The Real Thing - seksualna czekolada eusa_wall.gif
Mercy - mój nowy tapczanik, który podczas słuchania tego utworu sobie przybył do mnie biggrin.gif
Numb - gryzienie metalu brrrrrrrr
Lemon - pływający nocą w jeziorze the Edge, to chyba przez to, że o midnight mu się day zaczyna wink.gif

I na razie mi się więcej nie chce. biggrin.gif wink.gif
  
Re: Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Środa, 28 Grudnia 2005, 22:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




1.With or without you - moja byla
2.Even better than the real thing - wakacje :D
3.Pride - moja mama
4.All i want is you - maseratti lol.gif chyba do 1 to przypisze...
  
Re: Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Łukasz_1989
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4392
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




Pride - wycieczka do Zakopanego
Stay(Faraway so close!) - Zimą i moim dzieciństwem :D
Rejoice - I klasa gimnazjum
One - z pogrzebem nie wiem kogo ale pogrzebem tak poprostu
Lemon - z moją babcią
ABOY - z moją szkoła bo wkółko w radiowęźle leci smile.gif
Bad - ze spaniem
Walk on - jazda pociągiem do Krakowa
The Electric Co. - jazdą na rowerze (rzeczywiście super uczucie jak sie jedzie z electric co z górki biggrin.gif )
Staring At The Sun - z wakacjami
The Unforgettable Fire - wakacje w Bieszczadach
Sometimes You Can't Make it On- kółko fizyczne
With A Shout (Jerusalem) - urodzinami w 03
Where The Streets Have No Name - z orzechami
Red Hill Mining Town - sobotnie poranki
Running to stand still - JP II
  
Re: <Łukasz_1989> Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




w sumie sluchajac U2 skupiam sie tylko na tekscie i muzyce - nie mysle nie czuje... ale na pewno:

ISHFWILF - z galopowaniem...z końmi...
NYD - z chorzowem... w zasadzie od 5 lipca prawie wogole nie slucham tej piosenki (chyba ze ogladajac DVD, albo gdzies przypadkowo zaslyszalam)
Bad (wer.z WAIA) - z zasypianiem
Vertigo - z chorzowem...


na chwile obecna nic wiecej nie przychodzi mi do glowy wink.gif
  
Re: Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




40 - koniec... no bo zawsze graja na koniec... a mnie kojarzy mi sie to z czyms, co odchodzi, z jakims pozegnaniem, z kims kto odchodzi, ale zawsze zostanie
A sort of homecoming - powrót do domu po długim okresie nieobecności
All because of you - to wszystko przez nich... to przez nich jestem takim fanatykiem! zmienili moje zycie!
All I want is you - no...
Are You Gonna Wait Forever - no chyba jasne - oczekiwanie: na lepsze jutro, na kogos
Big Girls Are Best - 'duza' dziewczynka tanczaca na scenie MW podczas koncertu Elevation Tour. Nie wiem czemu, ale piosenka strrrrasznie mi sie podoba lol.gif
Dancing Barefoot - yave - moja przyjaciółka, zanim ja usłyszałam tą piosenkę ona już przez telefon mi to śpiewała biggrin.gif i moja siostra mi to puszczała w 98 roku gdy zdobyła The Best Of... tez fajnie tanczyla :D
Exit - osoba, ktora ucieka od problemow, od swiata, od bliskich, chociaz tak naprawde tego nie chce, moglaby wszystko naprawic, ale boi sie, ze nie uda sie jej
Heartland - hmmm... KTOŚ biggrin.gif
I still haven't found what I'm looking for - jak mowil mi na pw Atomic - nadal szukam kogos WYJATKOWEGO :D
I will follow - cokolwiek zlego zrobisz, i tak nie odpuszcze i bede z Toba... eee... tak to rozumiem
Is that all? - ktos dostal wiele, ale oczekuje jeszcze wiecej i wiecej...
Kite - Ania... ta piosenka idealnie pasuje do mnie i do mojej przyjaciolki... i chociaz tam sa slowa "wiem, ze to nie jest pozegnanie" mnie to naprawde kojarzy sie z 'goodbye'
Last Night On Earth - wszystko kiedys sie skonczy, pytanie tylko: jak wykorzystamy ostatnie chwile zycia?
Miracle Drug - i znow Ania... w pazdzierniku mialam niestety HTDAAB bez jednej piosenki "Miracle Drug", a Ania wciaz to spiewala, a ja nie znalam tej piosenki. W koncu uslyszalam ja po raz pierwszy... z nia. od tej pory gdy jestem na koncercie (albo chociazby w Zabrzu na projekcji) dzwonie do niej... i spiewamy razem
NEW YEARS DAY - my, Chorzow, flaga... nawet jesli jest naprawde zle kiedys, jesli bedziemy jednascia, wszystko nam sie uda
Stay - ktos bardzo chce byc blizej drugiej osoby, nie chce by ta osoba jej opuscila... chociaz wie ze to nigdy sie nie uda
Ultra Violet - WY! zlot w Kraku
Walk On - wiele wydarzen z mojego zycia i przede wszystkim - Agrace
With or Without you - znow KTOŚ
Your Blue Room - Zubija, eloise, anchois, Boninka lol.gif
Zooropa - moje wlasne miejsce gdzie nikt mnie nie dopadnie


siedzialam tu http://www.macphisto.net/u2lyrics/ i czytalam tytuly a potem w jednej chwili zapisywalam skojarzenia ;) glupie :P
  
Re: Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 13:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NumB
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3497
Posty: 233


[ Osobista Galeria ]




Hmm to moje skojarzenia walnę. ^^ Tzn zazwyczaj/prawie zawsze słucham koncertów itd i w sumie jak leci piosenka U2 to z koncertem mi się jakimś kojarzy albo z daną trasą :P No ale są pewne wyjątki:

One Step Closer - Zima. Poprostu, pierwszy raz usłyszałem tą piosenkę w okresie zimowym, chyba mniej-więcej styczeń 2004 :P
Yahweh - z praniem drunken_smilie.gif
Stuck In a Moment You Can't Get Out Of - z tym jak się w windzie zatrzasnąłem eusa_eh.gif eusa_sick.gif
Zoo Station - ogólnie fajny dzień, pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem tą piosenkę w jakiś piękny słoneczny kwietniowy dzień :P
Beautiful Day - hmm sam teledysk poprawia mi nastrój, piosenka również. Poprostu beautiful dzień :P
Pride - z pewną wycieczką :P
Discotheque - no z imprezą ^^
If God Will Send His Angels - z filmem "Miasto Aniołów". W napisach końcowych leciała ta piosenka, i tak zauważyłem, że gość ma głos jak Bono w sumie eusa_eh.gif :P No i to był 1st time kiedy usłyszałem tą piosenke ;p

Narazie "więcej skojarzeń nie kojarzę" :P
  
Re: Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 16:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sprzedawca-marzen
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2107
Posty: 245


[ Osobista Galeria ]




Trip Through Your Wires - pijacka piosenka. Kojarzy mi sie z dobrą zabawą w jakimś pubie wink.gif
Out of control - od kilku lat tylko i wyłącznie ze Slane Castle.
WTSHNN - szybka jazda samochodem.
The Fly - moc, siła, ale z 2 strony tajemniczość....
Elevation - oj, było kilka imprez... biggrin.gif
Discotheque - pierwszy utwór z pierwszej mojej kasety - sentymeeent wink.gif
...
  
Re: <sprzedawca-marzen> Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 19:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




ogolnie piosenki U2 raczej mi sie z niczym nie kojaza... ale sa wyjątki..

Tommorow - kiedy słucham tej piosenki zawsze kiedy zamknę oczy widzę zielone wgórza i stromy stok a na dole Morze Irlandzkie... po prostu piękna Irlandia

Mysterious Ways - kojaży mi się z Indiami... kobieta tańcząca taniec brzucha z tą kropeczką na czole wink.gif

With a Shout - zawsze po tej piosence chce mi się krzyczec biggrin.gif kojazy mi się z widokiem Bono z "tamtych" lat kiedy krzyczy...

Acrobat - ah.... czuć tutaj pewną przestrzeń.... trudno to opisać, ale czuję się jakbym latała.. piękna solówka i ten niebiański głos Bono...

Mofo - kojazy mi sie z wielką imprezą na której gra U2 eusa_clap.gif

pewnie znalazloby sie jeszcze troche skojazen, ale musialabym intensywnie pomyslec....
  
Re: Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 19:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tyśka_
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4466
Posty: 346


[ Osobista Galeria ]




Stay - kiedy słucham od razu widzę przed oczami autokar jadący z Wiednia do Bratysławy. Jakies słowackie radyjo puściło ta piosenkę.. wszystkim zebrało sie na spanie... a ja od pięciu dni nie słuchania U2 byłam happy drunken_smilie.gif biggrin.gif cool.gif

Tomorrow- pierwszy raz jechałam wyciągiem.. jakoś tak znikąd zaczęłam sobie nucić :)

I've got you under my skin - moja mama

Na razie tyle :P
  
Re: <Tyśka_> Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anchois
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3454
Posty: 440


[ Osobista Galeria ]




Ciekawy temat!

Mi piosenki zazwyczaj kojarzą się z miejscami lub konkretnymi sytuacjami (ale ich może lepiej nie bedę przytaczać lol.gif ), choć nie zawsze.. :>

Acrobat- przystanek autobusowy/autobus (ostatnio podczas sluchania Acrobata na przystanku wpadłam w trans i ocknęłam się dopiero w chwili, gdy jakieś wyraźnie zaniepojone chłopię szarpało mnie za rękaw i pytało po raz dziesiąty: "Proszę pani! Ktora jest godzina?!" lol.gif )
Bad- ostatnia ławka pod oknem, sala od historii wink.gif
Daddy's Gonna Pay..- rozgrzany taras przed moim domem
Gloria- autostrada w Czechach, biegnąca gdzieś koło takiego dużego jeziora
In The Name Of The Father- szok, kiedy zaczęłam oglądać film pod tymże tytułem i usłyszałam czołówkę cool.gif
Miss Sarajevo- Dżordżi Majkel eusa_sick.gif
NYD- nasz Chorzów i nasza flaga eusa_clap.gif , bo co innego?
October- adekwatnie do tytułu- jesień
Kite (z Bostonu)- szybka jazda samochodem
Out Of Control- j.w.
Pride i SBS- mój tata biggrin.gif
Promenade i Indian Summer Sky- zasypianie
Running To Stand Still- SYDNEY!
Stay- rondo crazy.gif
The Fly- moja koleżanka, Kasia smile.gif
Ultraviolet- ruch, taniec
Your Blue Room- powtorzę za evay wink.gif - ZUBIJA, eloise, ewaj i BoNiNka biggrin.gif
Zooropa- Chorwacja
  
Re: <anchois> Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 21:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SHADOWu2
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4943
Posty: 1203


[ Osobista Galeria ]




hmm... "ciężki" ten temat!

Wybiorę tylko kilka piosenek, bo mi się nie chce pisać!! biggrin.gif

A Man And A Woman - no...eee...coś co może połączyć kobietę i faceta
A Day Without Me - tortury smile.gif
Acrobat - wygibasy lol.gif
Bad - takie małe grzeszki wink.gif
Beautiful Day - każdy dzień spędzony z u2 (niesety nie nie osobiście, bo wtedy by to był Super Beautiful DaY biggrin.gif )
City Of Blinding Lights - Dublin, tylko że musiałoby być City Of Blinding Stars biggrin.gif
Discotheque - BOOM CHA lol.gif
Exit - coś szalonego co warto zrobić choć raz w życiu
I Still Haven't Found What I'm Looking For - po prostu coś czego jeszcze nie znalazłam
I Will Follow - wielki oczy biggrin.gif
If God Will Send His Angels - koniec świata
Lemon - zbreźna piosenka biggrin.gif
Love And Peace Or Else - solówka Bono na bębnie biggrin.gif eusa_clap.gif
Love Is Blindness - ból, cierpienie
New Year's Day - Chorzów i nasza flaga!!!! biggrin.gif eusa_clap.gif biggrin.gif eusa_clap.gif biggrin.gif
Numb - biedny Edge biggrin.gif
One - ...
Original Of The Species - cudowny teledysk
Sometimes You Can't Make It On Your Own - Can - you - hear - me – when – I - Sing?
Sunday Bloody Sunday - Fuck The Revolution!
The Fly - Mucha biggrin.gif
Vertigo - Unod, Dos, Tres...Catorce! Hello, hello! biggrin.gif
Walk On - No dalej!
Who's Gonna Ride Your Wild Horses - coś lub ktoś dziki! wink.gif itp. itd.
  
Re: Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 22:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




ISHFWILF - z bliskością, bardzo silną więzią między dwojgiem ludzi [nie ograniczając się tylko do miłości]
One - z moim ś.p. Dziadkiem
40 - rozstanie
Ultraviolet - z corso biggrin.gif i padaniem na kolana lol.gif
Yahweh - niedzielny poranek, kiedy nic się nie dzieje, są pustki na ulicach, a ludzie siedzą w domach
Mysterious Ways - z jazdą autobusem po wybistych drogach
In a Little While - z ALICE cool.gif

Tam jeszcze kilka innych skojarzeń, ale chyba mniej ciekawych... Jakby co, to dopiszę.
  
Re: Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Josephine
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5369
Posty: 62


[ Osobista Galeria ]




mi się piosenki U2 kojarzą przede wszystkim z emocjami:

with or without you - cierpienie, łzy, czekanie, brak nadziei
slide away - bezbrzeżny smutek
desire - dzikość serca lol.gif
mysterious ways - you've got move on this moment, follow this feeling...
original of the species - wewnętrzna wiara w to, że jeśli się chce, można osiągnąć absolutnie wszystko, wiara w siebie
slow dancing - rozstania
yahweh - uśmierzenie bólu

bądź innymi wizjami: wink.gif

unforgettable fire - ktoś jadący samochodem do drugiego kogoś , gdzieś daleko, bardzo ciemną nocą, mnóstwo gwiazd na niebie, zimno, (zapomniałam dodać, że ten ktoś zgubił adres drugiego kogoś i jak długo by nie jeździł, to i tak nie trafi)
bad - przytulanie się do kogoś
city of blinding lights - spotkanie po latach
if you wear that velvet dress - poduszeczka, łóżeczko lol.gif
  
Re: Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 23:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dagasia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5642
Posty: 443


[ Osobista Galeria ]




PRIDE==> nadzieja smile.gif
COBL==> wakacje...Dublin biggrin.gif drunken_smilie.gif
SO CRUEL==> mrrrrr wink.gif
WHO'S GONNA RIDE==> kosmate...ciciate....myśli wink.gif
FLY==> mufa...fruwak lol.gif
INTO THE HEART==> love...i takie tam smile.gif
BULLET THE BLUE SKY==> zatracenie
DESIRE==> nieokiełznana radocha biggrin.gif biggrin.gif
ALL I WANT IS U==> on....czyli kto? eusa_eh.gif
WHERE THE STREETS.....==> Afryka....i te flagi z koncertu...łzy
NYD==> Chorzów biggrin.gif biggrin.gif ...jak kazdemu z nas smile.gif ....oki starczy... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 23:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Josephine :
city of blinding lights - spotkanie po latach


TomajS! lol.gif wink.gif
  
Re: Skojarzenia głupie i mądre...:D
PostWysłano: Piątek, 30 Grudnia 2005, 17:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




mniej więcej chronologiczne

I will follow - nie wiem, ale jak słysze tę piosenkę to przed oczami mam faceta w obcisłych gaciach wyginającego sie.......... wyrażającego swoją ekspresję za pomocą tańca, który mu do końca nie wychodzi a przy tym jest niezły ubaw (zasługa klipu)
Tomorrow - z czymś zielonym..........taką wyspą :)
October - z zimnem, obojętnością, totalną beznadzieją, i nadchodzącą wielkimi krokami zimą..
Fire -.............tak jak tytuł mówi
Two hearts beats as one - z radością taką prostą, najczystszą
NYD - wiadomo...........05.07.2005
40 - z końcem wszystkiego i nadzieją, że to może jednak jeszcze nie koniec
Party Girl - szampan widzę...... i wham bam :o
Unforgettable fire - z ciemnością, chłodem i nadzieją
A sort of homecoming - z powrotem do domu (wiesz, że musisz wracać ale nie chcesz)
Bullet the blue sky - z płomieniami, wojną, złością.........ogólnie kataklizm widzę :o
Mothers of disappeared - z Chile
Exit - nie wiem dlaczego ale jak słysze ten utwór to mam przed oczami zieloną tabliczkę "wyjście awaryjne"
WTSHHN - z bieganiem a raczej uciekaniem
ISHFWILF - z takim filmem nie pamiętam tytułu nawet, bodajrze grała tam Julia Roberts. I nie wiem dlaczego konie widze jak słucham tego kawałka...
Desire - money, money, money.........i mam przed oczami kolor czerwieni
All along the watchtower - to jest dziwne bo kojarzy mi się z ...........latarnią morską :o
Even better that the real thing - z karuzelą (to przez ten teledysk, nie mogę go oglądać bo mi się niedobrze robi od tego kręcenia)
The fly - jedyne co mi przychodzi do głowy to mucha i duże okulary
Acrobat - z czymś niespełnionym (pewnie już go nie zagrają i dlatego)
Zooropa - reklamy
Lemon - z cytryną.......wielką, ogromną............ ogromniastą cytryną
Starring at the sun - pierwsze skojarzenie, totalny bezstres. 2gie leże na łące w trawie a nad nosem lata mi jakaś upierdliwa mucha....
Miam - z gośćmi w hawajskich koszulkach, turystami itepe.
If you wear that velvet dress - typowa pościelówa.........no z czym innym sie może kojarzyć ???
If god will send his angels - city of Angels
Walk to the Water - woda woda woda.......
Wild Honey - z pszczółkami i miodkiem :)
Mysterious Ways - belly dancers :o.....ogólnie z orientem
Vertigo - hello hello ........ albo na odwrót hello hello z Vertigo :P
Electrical Storm - wielka burza z piorunami a po niej cisza i spokój jak makiem zasiał
Hold me thrill me kiss me kill me - słucham i za każdym razem widzę avatarka aps :o

Sometimes you cant make it on your own
Stuck in a moment you cant geat out of........... kojarzą mi się z za długimi tytułami

PS. ile ludzi tyle skojarzeń..........można wymieniać do upadłego..... Fajny topic :))
  
Skojarzenia głupie i mądre...:D
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010