Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Fancluby Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Fancluby
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 20:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Czy w Polsce działają jakieś fancluby U2?
Jeśli tak to na jakiej zasadzie? itd
A jeśli nie to dlaczego nie działają? wink.gif
  
Re: Fancluby
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 23:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Podobno, że kiedyś był fan club, nie wiem czy się Pride przypadkiem nie nazywał, ale głowy za to nie dam wink.gif .
W tym momencie z tego co się orientowałam, chyba żadnego polskiego fan clubu nie ma... Ale mówię chyba... Nie chcę bardzo kogoś wprowadzać w błąd...
Jak jest z zagranicznymi fan clubami niestety się nie orientuję...
  
Re: Fancluby
PostWysłano: Środa, 01 Września 2004, 15:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




No i nawet z Gliwic jest bo mialem okazje szefową poznać smile.gif , ona jest autorką słynnego zdjęcia Why Not In Poland
  
Re: Fancluby
PostWysłano: Czwartek, 02 Września 2004, 13:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




andy85 : Środa, 01 Września 2004 15:05 :
No i nawet z Gliwic jest bo mialem okazje szefową poznać smile.gif , ona jest autorką słynnego zdjęcia Why Not In Poland


czyli jest fanklub...
a na jakiej zasadzie działa taki fanklub?
co robi taki fanklub?


pozdrawiam
  
Re: <Holy Joe> Fancluby
PostWysłano: Czwartek, 02 Września 2004, 23:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Fanklub pobiera składki członkowskie ( to główne zadanie wink.gif ), wydaje gazetkę z newsami i ciekawostkami, interpretacjami itp. ( dosyć nieregularnie ), tak poza tym to fani się rzadko ujawniają, a ponieważ zresza ludzi z calego kraju, wię na ogół jak coś to okazuje się np na zlotach że są z tego fanklubu, ale np. Gosia szefowa tego klubu poprzez swoje wtyki miała od Zbycha bilety na koncert U2 w Kolonii no i tak to wygląda, może warto, może nie... wink.gif
  
Re: Fancluby
PostWysłano: Sobota, 04 Września 2004, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




no wlaśnie..fankluby...wstyd jeśli ich wogole nie ma.... confused.gif
  
Re: Fancluby
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 17:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




A może teraz dałoby się to zmienić? Przecież tylu użytkowników na forum już mamy. Ile pomysłów do tylu głów może przyjść... wink.gif
  
Re: Fancluby
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 17:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adamello
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4633
Posty: 553


[ Osobista Galeria ]




Karola_ :
Podobno, że kiedyś był fan club, nie wiem czy się Pride przypadkiem nie nazywał, ale głowy za to nie dam wink.gif .
W tym momencie z tego co się orientowałam, chyba żadnego polskiego fan clubu nie ma... Ale mówię chyba... Nie chcę bardzo kogoś wprowadzać w błąd...
Jak jest z zagranicznymi fan clubami niestety się nie orientuję...


Pride był na pewno, bo do niego należałem. Było to pod koniec lat 80. Pozdrawiam serdecznie Dorotę S. - może tu zagląda???
  
Re: Fancluby
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adamello
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4633
Posty: 553


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
A może teraz dałoby się to zmienić? Przecież tylu użytkowników na forum już mamy. Ile pomysłów do tylu głów może przyjść... wink.gif


Myślę, że to forum to jest de facto fan club. Nieoficjalny, ale jest.
  
Re: Fancluby
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 17:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Tutaj (się dokopałam crazy.gif ) jest co nieco wspominek, ale archiwalnych, phi.

Myślcie myślcie, ja jestem zakochana i nie mogę myśleć. biggrin.gif eusa_wall.gif

-------

Cytat:
Myślę, że to forum to jest de facto fan club. Nieoficjalny, ale jest.


To może jakieś ładne legitymacje dla naszej Elity, żeby oficjalna była. lol.gif wink.gif Sorry, ja jednak nie myślę... lol.gif
  
Re: Fancluby
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 20:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Fanklub, fajna sprawa....
Zglaszam sie na ochotnika. Moge byc skarbnikiem?
  
Re: Fancluby
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 20:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SHADOWu2
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4943
Posty: 1203


[ Osobista Galeria ]




Fledge :
Fanklub, fajna sprawa....
Zglaszam sie na ochotnika. Moge byc skarbnikiem?


Ja też jestem za!! biggrin.gif
  
Re: Fancluby
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 20:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




wiecie... moznaby zalozyc! to byloby naprawde wspaniale!!!
  
Re: Fancluby
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 21:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SHADOWu2
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4943
Posty: 1203


[ Osobista Galeria ]




evay :
wiecie... moznaby zalozyc! to byloby naprawde wspaniale!!!

Też tak myślę!!!!!! eusa_clap.gif
  
Re: <SHADOWu2> Fancluby
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 22:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adamello
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4633
Posty: 553


[ Osobista Galeria ]




Ale to forum już realizuje wszystkie funkcje fanclubu: wymieniamy się materiałami i informacjami, poznajemy się, spotykamy na zlotach (no ja jeszcze nie byłem, ale mogę kiedyś być) itp. Nie musimy się za każdym razem zbierać w jednym miejscu, żeby o czymś porozmawiać.

Taki tradycyjny fanclub to był doskonały pomysł na lata 80 właśnie, kiedy nie było Internetu. Teraz są jeszcze oficjalne fankluby na cały świat, które wydają także własne płyty czy ziny (ale w skali światowej i pod auspicjami zespołu - teraz jest to U2. com).

Brak nam szefa i legitymacji - czy rzeczywiście bardzo nam tego brak? Jedynie moglibyśmy sobie jakieś gadżety wyprodukować, np. koszulki, co nie jest pomysłem nowym w naszym kraju, jak widzieliśmy w Chorzowie, ale fajnym.
  
Re: Fancluby
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 22:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




tak, mamy tez liste dyskusyjna, ale byloby swietnie gdybysmy mogli wydawac (tak jak kiedys Propaganda) male broszurki o nas, produkowac gadzety (dla grup sa specjalne znizki!), robic zloty (znizki tez przysluguja fanklubom!), bylismy jeszcze bardziej zzyci... no dobra, nie wiem czy to wypali, az tak mi nie zalezy, i tak jest bardzo dobrze! eusa_clap.gif
  
Re: <evay> Fancluby
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




lista dyskusyjna u2@pl prosperuje podobnie jak fanklub. To o czym pisze Evay: są gadżety w postaci koszulek grupowych (o ile się nie myle to 5 edycji już było), są zloty, wspólne akcje itp. Brakuje pieczątek, ale wydaje mi się, że to jest najmniej istotne.
  
Re: <Max> Fancluby
PostWysłano: Piątek, 30 Grudnia 2005, 16:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




a może wystarczyłoby potraktować to forum jak fanklub... Wystarczy tylko wymyśleć nazwe... i może ktoś wziąłby na siebie produkcje koszulek tak jak to było z koszulkami na koncert?
  
Re: Fancluby
PostWysłano: Piątek, 30 Grudnia 2005, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem działalność polskich fanów U2 stoi na wysokim poziomie (Zloty, flaga na koncercie). Działalność internetowa jest ekonomiczna, szybko dociera do wszystkich. Jedyną wadą jest to, że nie każdy ma niestety dostęp do internetu.

Jakoś nigdy nie przepadałem za takimi typowymi fan-klubami. Legitymacje (zniżki na PKP;)?), składki...
  
Re: Fancluby
PostWysłano: Piątek, 30 Grudnia 2005, 18:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adamello
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4633
Posty: 553


[ Osobista Galeria ]




IrishWn :
a może wystarczyłoby potraktować to forum jak fanklub... Wystarczy tylko wymyśleć nazwe... i może ktoś wziąłby na siebie produkcje koszulek tak jak to było z koszulkami na koncert?


O, ktoś, kto myśli tak jak ja biggrin.gif

Co do koszulek, to można by nawet uprościć sprawę do tego stopnia, że ktoś opracuje grafikę i udostępni w pliku, który będzie można wydrukować na naprasowance (sobie i paru osobom, które nie mają odpowiedniego sprzętu). A koszulkę można sobie kupić gdziekolwiek.
  
Fancluby
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010