Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> cytaty - ciekawe, głupie, szokujące... Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 12:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
niebieskawa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2924
Posty: 87


[ Osobista Galeria ]




w tym poście proponuję zamieszczać ciekawe, głupie, szokujące wypowiedzi członków U2. powiedzieli już sporo, ale my wybierzmy z tego co najlepsze

na początek:

Nie wstępuje się do zespołu by zbawić świat, lecz by ocalić swój własny tyłek i nie pętać się po ulicach - Bono
  
Re: <niebieskawa> cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 12:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




Nie pamiętam już o co w tym chodziło, ale z pewnością o coś chodziło

Bono na temat idei trasy PopMart lol.gif (cytuję z pamięci)
  
Re: <niebieskawa> cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 12:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
niebieskawa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2924
Posty: 87


[ Osobista Galeria ]




W U2 wyjątkowa jest muzyka, nie muzycy. Muzyka, która jest na zmianę potężna i wzruszająca, współczesna, ponadczasowa, prowokująca do głębokich przemyśleń, od czasu do czasu absurdalna, a czasami zabawna - Bono
  
Re: <niebieskawa> cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 12:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
niebieskawa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2924
Posty: 87


[ Osobista Galeria ]




Bono opisał wizję własnego pochówku w swojej książce "Bono In Conversatio":

Chciałbym, żeby było dużo płaczu i lamentowania. Musi być również dobra muzyka - Bob Dylan śpiewający "Death Is Not The End" i Lucianno Pavarotti z "La Traviatą"

Po co on to napisał... Przecież Bono będzie żył wiecznie wink.gif
  
Re: cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 12:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
zonia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3172
Posty: 154


[ Osobista Galeria ]




Bardzo sprawdzają się w moim życiu:

Rusz tyłek, a głowa sama za nim podąży

Wykpij diabła, to od ciebie ucieknie
Pan Wokalista
  
Re: cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 13:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




"Wyśmiewaliśmy się ze świata dorosłych i zgodnie doszliśmy do wniosku, że nigdy nie dorośniemy, ponieważ wokół nas widzieliśmy tylko głupotę"


"Gdzieś głęboko w kącie dostrzegliśmy błysk światła i zaczęliśmy podążać w jego kierunku"
Bono o początkach U2


"Możecie mieć albo prawdę, albo w ogóle zrezygnować z mojej muzyki. Bo jeśli zacznę kłamać, muzyka sama się tym kłamstwem udusi
  
Re: cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 13:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piha77
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5416
Posty: 80


[ Osobista Galeria ]




Adam o Sun Studios w Memphis;

Przechodzisz przez recepcję i zaraz znajdujesz się w reżyserce. Tuż obok jest straszliwie śmierdząca sikami toaleta. Ale tam przecież sikał sam Elvis, więc wszystko to tworzy niepowtarzalną atmosferę!

z książki "U2 Sprzysiężenie na rzecz nadziei"
  
Re: <piha77> cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adamello
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4633
Posty: 553


[ Osobista Galeria ]




Catholicism is the glam rock of religion Gavin Friday cytowany przez Bono.


Tłumaczenie na wszelki wypadek: Katolicyzm to glam rock [wśród] religii.
  
Re: cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 14:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




"Stworzyliśmy w wyobraźni miejsce, by jako dzieciaki prowadzić alternatywny styl życia. Dorastaliśmy, przyglądaliśmy się ludziom na rogach ulic. Śmialiśmy się z ich min i ze sposobu ich mówienia. Szydziliśmy ze świata dorosłych i zgodnie doszliśmy do wniosku ze nigdy nie dorośniemy, ponieważ wokół nas widzieliśmy tylko głupotę”


O poczatkach...
  
Re: cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 16:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Oto mój ulubiony cytat Bono:

'Don't fight the darkness, turn on the light...'[/b]
  
Re: <agrace> cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 18:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




mistrzostwo świata:

odbierając statuetke za najlepsze live show, w Rotterdamie, na gali MTV w listopadzie 1997, Larry Mullen rzekł:

"Live is where we live"
  
Re: <Max> cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dominia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5415
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Adam:" Czasami chciałbym być Larrym, tak. Dlaczego? Lubię jego psa, JJ, labradora."
  
Re: cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 20:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piha77
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5416
Posty: 80


[ Osobista Galeria ]




Bono:
Wiem, że nie mogę znienić świata, po czym gdy piszę nowy utwór, jestem przekonany, że to on właśnie ten świat zmieni...
  
Re: cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SHADOWu2
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4943
Posty: 1203


[ Osobista Galeria ]




Co za noc, co za publiczność, co za bomba, co za palant z tego waszego prezydenta!
Bono podczas odbierania nagrody EMA w roku....
  
Re: cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 20:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




'To be united is a great thing but to respect differences maybe even a greater one...' - Bono podczas trasy PopMart w Sarajewie
  
Re: cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 20:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




'To be united is a great thing but to respect differences maybe even a greater one...' - Bono podczas trasy PopMart w Sarajewie
  
Re: cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 21:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




agrace :
'To be united is a great thing but to respect differences maybe even a greater one...' - Bono podczas trasy PopMart w Sarajewie


Agrace Twoje umiejętności do czegoś zobowiązują - poprosimy z tłumaczeniem! smile.gif Wiem, że na naszym forum są mądrzy ludzie, ale Alivox jest w zdecydowanej mniejszości, więc powinniśmy się posługiwać naszą mową ojczystą wink.gif

Pozdrawiam serdecznie! cool.gif
  
Re: cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 21:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
[..]



Agrace Twoje umiejętności do czegoś zobowiązują - poprosimy z tłumaczeniem! smile.gif Wiem, że na naszym forum są mądrzy ludzie, ale Alivox jest w zdecydowanej mniejszości, więc powinniśmy się posługiwać naszą mową ojczystą wink.gif

Pozdrawiam serdecznie! cool.gif


Już się rehabilituję, panie Moderatorze... wink.gif Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina...

Tamten poprzedni - czyli - 'Don't fight the darkness, turn on the light...' - "Nie walcz z ciemnością, zapal światło..."

I ten obecny - czyli - 'To be united is a great thing but to respect differences maybe even a greater one...' - "Jedność jest fantastyczną sprawą, ale respektowanie różnic może nawet jeszcze lepszą..."

A tak BTW - to a propos tego, co zaznaczyłam w Twoim poście - czyżby mądrość i znajomość języka szły w parze? wink.gif Bo to, co napisałeś, świadczy o tym, że tylko native speakers mają szansę na mądrość wink.gif
  
Re: cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 22:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




agrace :


A tak BTW - to a propos tego, co zaznaczyłam w Twoim poście - czyżby mądrość i znajomość języka szły w parze? wink.gif Bo to, co napisałeś, świadczy o tym, że tylko native speakers mają szansę na mądrość wink.gif


Oj Agrace nie łap mnie za słówka wink.gif Oczywiście, że mądry człowiek nie musi być równocześnie poliglotą smile.gif Do nauku języka trzeba mnieć specjalne predyspozycje. A historia pokazuje, że niekiedy geniusze mieli problemy z niektórymi dziedzinami wiedzy smile.gif
  
Re: cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 23:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
[..]



Oj Agrace nie łap mnie za słówka wink.gif Oczywiście, że mądry człowiek nie musi być równocześnie poliglotą smile.gif Do nauku języka trzeba mnieć specjalne predyspozycje. A historia pokazuje, że niekiedy geniusze mieli problemy z niektórymi dziedzinami wiedzy smile.gif


Ja tak z sympatii do Ciebie wink.gif A tak w ogóle to masz rację - łapię za słówka, bo tak już mam. Jeśli chodzi o Ciebie to sprawdzałam (nieświadomie zresztą) Twój poziom inteligencji smile.gif No i przepraszam za OT.
  
cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010